Av. Pelda AĞAMOLLA YİĞİT (Kurucu Ortak)

 

   Pelda AĞAMOLLA YİĞİT 2008 yılında Bornova Anadolu Lisesi’nden yabancı dili Almanca olarak mezun olmuş, lisans eğitimini ise 2014 yılında Yaşar Üniversitesi’nde tamamlamıştır. 2015-2016 yılları arasında San Francisco Embassy English Language School’da İngilizce dil eğitimi programına devam etmiştir. 2016 Yılında ise P&G Hukuk ve Danışmanlık ofisinin kurucu ortakları arasında yer almıştır. Özellikle Ticaret Hukuku, Kira Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Şirketler Hukuku, Vergi Hukuku, Eşya Hukuku ve İş Hukuku alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir. 

   

    San Francisco Embassy İngilizce Dil Okulu (İleri derece) yabancı dil yeterlilik sertifikası-2015/2016, Uluslararası Tahkim Hakkında Hukuk Eğitimi-2016, Kira Hukuku Uzmanlığı ve Hukuk İngilizcesi sertifikalarıına sahiptir.

Biz kimiz

Av. Gamze ÖZKAHYA GÜNEL (Kurucu Ortak)

 

    Gamze ÖZKAHYA GÜNEL 2008 yılında Bornova Yunus Emre Anadolu Lisesi’nden yabancı dili Almanca olarak mezun olmuş, lisans eğitimini ise 2014 yılında Yaşar Üniversitesi’nde tamamlamıştır. 2015-2016 yılları arasında San Francisco Embassy English Language School’da İngilizce dil eğitimi programına devam etmiştir. 2016 Yılında ise P&G Hukuk ve Danışmanlık ofisinin kurucu ortakları arasında yer almıştır. Özellikle Aile Hukuku, Milletlerarası Özel Hukuk, Miras Hukuku, Enerji Hukuku ve İcra İflas Hukuku alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

   

   

San Francisco Embassy İngilizce Dil Okulu (İleri derece) yabancı dil yeterlilik sertifikası-2015/2016 ve Hukuk İngilizcesi sertifikasına sahiptir.

Av. Ceren Ece SOYLU

 

İzmir Ekonomi Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Uzmanlık Alanları

Kat Mülkiyeti Hukuku, Ceza Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Afet Hukuku.

                     Stj. Av. Burcu ERMİN

             İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi